Pojemniki na pokarm

pojemniki na pokarm niemowlęcyPojemniki do przechowywania pokarmu dla niemowląt

Bezpieczne przechowywanie posiłków dla dziecka wymaga stosowanie odpowiednich pojemników. Pojemniki na pokarm dedykowane dla niemowląt podlegają srogim normom jakościowym i produkowane są wyłącznie z materiałów bezpiecznych dla małego dziecka - bez bisfenolu A który do niedawna był szeroko stosowany przez koncerny produkujące tworzywa sztuczne. Jeśli zamiast produktów dostosowanych do niemowląt używamy tych dla dorosłych nie możemy mieć pewności, że są całkowicie bezpieczne. Wybierajmy świadomie i szukajmy informacji o braku
tego składnika. Pojemniki do przechowywania pokarmu mając styczność z jedzeniem niemowlęcym przez dłuższy czas muszą być w 100% bezpieczne i sprawdzone. Pewność dla rodziców to wyłącznie produkty niemowlęce znanych i cenionych marek takich jak Aven, Nuk, Tommee Tippee Canpol, Babyono. Specjalizując się w akcesoriach dla niemowląt firmy te dbając o wysoką jakość produktów oferując produkty sprawdzone i bezpieczne.
Pojemniki do mrożenia żywności dla niemowląt muszą posiadać też szczelne wieczko które dobrze zabezpieczy pokarm.
Rozglądając się wśród ofert warto również zwrócić uwagę na uniwersalne pojemniki na pokarm niemowlęcy. Można w nich przechowywać zarówno pokarmy stałe typu przeciery, gęste zupki ale i mleko matki. Bez wątpienia tego rodzaju pojemnik posłuży dłużej niż ten dedykowany wyłącznie do jednego rodzaju pokarmu.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Produkt dodany do ulubionych