Laktator ręczny

laktator ręcznyRęczny odciągacz pokarmu - laktator

Laktator ręczny to gadżet, który każda mama powinna mieć w swoich zapasach. Wszystkie laktatory dostępne w naszej ofercie zostały skonstruowane według najnowszych technologii. Skuteczne odciąganie mleka jest możliwe nie tylko w domu, ale także w podróży. Dzięki specjalnie zbudowanej nakładce laktator ręczny doskonale dopasowuje się do kształtu piersi, skutecznie odsysając pokarm. Każdy odciągacz pokarmu ręczny, który proponujemy w naszej ofercie posiada niewielkie wymiary, dzięki czemu można bezproblemowo go transportować nawet w damskiej torebce. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bardzo atrakcyjną ofertą laktatorów ręcznych.
Jeśli już zdecydujemy się na laktator ręczny cena nie jest wygórowana i zaczyna się od 40zł.

Zdecydowanie najtańszy jest laktator z gruszką. Niestety jego używanie wymaga użycia dwóch rak. Nieco droższy lecz dużo przyjemniejszy w codziennym użytkowaniu jest laktator z uchwytem którym łatwiej się posługiwać.
Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby oferta była dostosowana do wymagań odbiorców. Wśród producentów akcesoriów dla mam i niemowląt praktycznie każdy ma w swojej ofercie odciągacz ręczny pokarmu. Szukając tego produktu warto rozważyć zakup wśród takich firm jak Avent, Babyono, Akuku, Canpol, Lovi, Tommee Tippee. Przygotowując ofertę dla Państwa starannie dobieramy wszystkie produkty, dzięki czemu możesz skompletować wszelkie niezbędne przedmioty do wyprawki. Sprawdź ofertę już dziś.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Produkt dodany do ulubionych