Smoczki do butelek Dr Browns

Smoczki do butelek Dr Browns występują w dwóch wielkościach podstawy. Smoczki wąskie dopasowane są do butelek o wąskiej szyjce, a szerokie do butelki z szeroką szyjką. Smoczek do butelki Dr Browns wykonany jest z wysokiej jakości silikonu, który jest niezwykle miękki w dotyku. Ich zaletą jest brak smaku i zapachu własnego. Nie wpływają więc tym samym na podawany pokarm. Silikon z których został wykonany smoczek jest również odporny na działanie promieni słonecznych. Aby uczynić karmienie butelką jak najbardziej naturalnym, specjaliści tworząc smoczek wzorowali się na piersi matki. Zaletą takiego rozwiązania, jest łatwość akceptacji smoczka przez dziecko. Ponadto mama ma również ułatwione zadanie kiedy zdecyduje się połączyć naturalne karmienie piersią z karmieniem butelką. 

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Smoczki do butelek Dr Browns OPTIONS+ i system antykolkowy

Firma Dr Browns to zdecydowany lider rynku butelek dla niemowląt w dziedzinie walki z kolką niemowlęcą. Przyczyną powstania kolki jest dostanie się powietrza do brzuszka dziecka. Aby walczyć z tym zjawiskiem opracowano wyjątkową butelkę, ze specjalnym systemem antykolkowym. System ten opiera się na obecności specjalnej rurki odpowiedzialnej za wyrównanie ciśnienia. Połączenie smoczka do butelki z rurką antykolkową, skutecznie pomaga przeciwdziałać przyczynom kolki. 

Rozmiary smoczków do butelek Dr Browns

Dopasowanie smoczka do potrzeb dziecka wymaga zastosowania produktu o odpowiednim przepływie. Zarówno zbyt mały otwór, jak i za duży może powodować dyskomfort karmienia u malucha. 

W ofercie firmy Dr. Browns znajdziemy takie smoczki jak:

  • Poziom 0 - smoczek typu premmie, o ograniczonym przepływie. Odpowiedni dla dzieci dla których standardowy poziom 1 jest za duży, np. maluchów urodzonych przedwcześnie.
  • Poziom 1 - smoczek dedykowany dla dzieci od urodzenia do 3 miesięcy. Jest to smoczek podstawowy, który zwykle znajdziemy w zestawie z butelką.
  • Poziom 2 - smoczek dla dzieci od 3 miesiąca do 6 miesiąca. 
  • Poziom 3 - smoczek dedykowany dla maluchów od 6 miesiąca do 9 miesiąca.
  • Poziom 4 - smoczek używany przez dzieci po 9 miesiącu życia. Jest to smoczek o największym przepływie dedykowanym do mleka.
  • Poziom Y - smoczek do gęstego pokarmu. Często używany do kaszki.

Popularne kategorie

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji

Produkt dodany do ulubionych