Podgrzewacze do butelek

podgrzewacz do mleka i słoiczkówWygodny podgrzewacz do butelek i słoiczków z termostatem

Elektryczny podgrzewacz do butelek dla dzieci w obecnych czasach to zbawienie dla rodziców. To niewielkie urządzenie pozwala nam zaoszczędzić cenny czas a dziecku niepotrzebnego stresu gdy jest głodne i domaga się pokarmu. W ofercie naszego sklepu znaleźć można podgrzewacze między innymi takich firm jak BabyOno, Canpol, NUK czy Tommee Tippee, Avent. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością. Niezwykle ważnym atutem podgrzewaczy do butelek jest równomierne podgrzewanie pokarmu zarówno w butelce jak i w słoiczku w zaledwie parę minut. Każdy podgrzewacz jest tak wykonany, że pasują do niego wszystkie typy butelek, szerokie jak i wąskie. Wszystkie podgrzewacze są łatwe i proste w obsłudze. Rodzice wybierający się w podróż z niemowlakiem powinni zwrócić uwagę na ofertę podgrzewaczy samochodowych, które również są świetnym rozwiązaniem podgrzewania pokarmu.
Podgrzewacz do mleka dla niemowląt powinien być wyposażony w możliwość ustawienia docelowej temperatury pokarmu. Mleko podawane dziecku absolutnie nie powinno być za gorące a optymalna temperatura to 35-36stC czyli taka jaką ma mleko matki. Podgrzewacz do butelek z termostatem rozwiązuje ten problem. Łatwo rozpoznać takie urządzenie dzięki obecności na obudowie skali temperatury lub symboli posiłków oraz pokrętła które zmienia nastawy. Urządzenia droższe posiadają też regulację w postaci wyświetlacza cyfrowego gdzie można bardzo precyzyjnie wskazać temperaturę. Podgrzewacz do butelek z regulacja temperatury jest w dzisiejszych czasach standardem i tylko najprostsze urządzenia mogą być pozbawione tej funkcji z temperaturą ustawioną na stałe.
Podgrzewacz mleka dla niemowląt jest urządzeniem na tyle uniwersalnym, że używany jest bardzo często jako podgrzewacz do słoiczków w przypadku starszych dzieci.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Produkt dodany do ulubionych