Tetrowe

Pokazano 1-24 z 79 pozycji

pieluszki wielorazowe tetroweTetrowe pieluchy dla noworodków i niemowląt - białe i kolorowe

Pieluszka tetrowa to zdecydowanie najpopularniejszy typ pieluszek wielorazowych. Zawdzięczają to bez wątpienia zarówno swojej funkcjonalności jak i cenie. Kiedy kompletujmy wyprawkę w pieluchy z tetry cena jest atrakcyjna więc każda mama może bez zastanowienia wybrać kilka wzorów bez obawy o domowy budżet. Pieluchy tetrowe produkowane są z przędzy bawełnianej. Pielucha tetrowa jest niezwykle chłonna stąd kiedyś była wykorzystywana przede wszystkim do pieluchowania niemowląt. Mimo że została w tej funkcji wyparta przez pieluszki jednorazowe to mamy nadal nie wyobrażają sobie wyprawki bez tej popularnej pieluszki. Dziś pieluszki tetrowe używane są przede wszystkim jaki produkt uniwersalny zarówno podczas karmienia jako ściereczka, czy spaceru lub wizyty u lekarza. W ofercie sklepów znajdziemy zarówno pieluchy tetrowe białe jak i pieluchy tetrowe kolorowe.
Kryterium które wpływa na cenę pieluszek jest ich gramatura. Tanie pieluchy tetrowe charakteryzują się gramaturą z przedziału 110 - 115 gr. Pieluchy tetrowe grube nazywane często przez producentów lux posiadają zwykle gramaturę 140 gr i są podwójnie tkane. Jest to dokładnie wyczuwalne kiedy weźmiemy do ręki jedną i drugą pieluszkę. Kolorowe pieluchy tetrowe produkowane są w najróżniejszych wzorach i kolorach. Królują różnego rodzaju gwiazdki, groszki, króliczki i owieczki.
Pieluchy tetrowe dla noworodka występują w różnych rozmiarach. Najpopularniejszy jest wymiar 70x80cm ale spotkamy też pieluszki 60x80cm oraz największe 80x80cm.
Spośród firm dużą popularnością cieszą się markowe pieluchy tetrowe motherhood oraz tradycyjne pieluszki polskich producentów.
Osoby które zastanawiają się gdzie kupić pieluchy tetrowe zapraszamy do naszego sklepu online w którym wybór wzorów jest naprawdę szeroki.

Produkt dodany do listy życzeń

Nasz sklep używa plików "cookie".