Do kąpieli

emolient - płyn do kąpieli dla noworodkaPłyny do kąpieli oraz emolienty dla noworodków i niemowląt

Część rodziców nie zdaje sobie sprawy, że kąpiel noworodka może wysuszać jego wrażliwą skórę. Aby temu zapobiegać należy przestrzegać kilku zasad opisanych w kategorii „kąpiel” oraz stosować odpowiednie kosmetyki zarówno w czasie jak i po kąpieli.
Rodzice kompletujący wyprawkę nie mogą zapominać, że stosowany powinien być dedykowany płyn do kąpieli niemowląt. Warto aby zawierał on emolienty dla niemowląt. Słowo „emolient” często jest używane w określaniu pewnej grupy kosmetyków. Emolienty dla noworodka działają natłuszczająco na skórę. Tworzą niewidzialną warstwę zatrzymującą wodę w komórkach. Dodatkowo wilgoć jest stale wchłaniana z otoczenia, co nadaje efekt stale nawilżonej skóry. Dlatego kosmetyki do kąpieli noworodka zawierające te substancje są tak popularne.
W ofercie występują też delikatne mydła do kąpieli niemowląt które z powodzeniem mogą być używane już od 1 dnia życia. Kupując mydło dla noworodka zwracajmy uwagę aby zawierało wyłącznie naturalne składniki.
Zarówno płyn do kąpieli noworodka jak i mydełko powinny wykazywać właściwości pielęgnujące i nawilżające. Kupując kosmetyki do kąpieli dla noworodków bezwzględnie czytajmy etykiety i zalecenia producenta, szczególnie tyczy się to wieku maluszka.
Kompletując kosmetyki do kąpieli dobieramy do oferty sklepu wyłącznie produkty sprawdzonych firm. Mają państwo pewność zakupu produktów bezpiecznych i posiadających odpowiednie atesty.
Polecamy cenione na rynku polskim marki Linimag, Skarb Matki, Nivea, Dzidziuś, Bobini.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Popularne kategorie

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji

Produkt dodany do ulubionych