Pajace dla dziewczynki

pajacyk dla dziewczynkiPajacyk niemowlęcy to niezwykle popularna część garderoby maluszka. Z uwagi na tą popularność szczególne miejsce w ofercie sklepu dla niemowląt abc-bobasa.pl zajmują więc pajacyki dla dziewczynek. W ramach oferty rodzice mogą wybierać wśród modeli posiadających różne zdobienia i dodatki. Każda mama stara się ubrać córeczkę tak aby prezentowała się wyjątkowo. W ramach oferty prezentujemy dla dziewczynek pajacyki które cechują się wygodnym krojem i wysoką jakością wykonania.

Pokazano 1-24 z 83 pozycji

Pajacyk 56 dla dziewczynki - kompletowanie wyprawki

Kompletując wyprawkę dla córeczki rodzice szukają ubranek, które zapewnią dziecku komfort i wygodę. Częstym dylematem na początku jest wybór odpowiedniego rozmiaru. Jest to o tyle istotne, że odpowiednio dobrany nie będzie krępował ruchów malucha i zapewni ciepło. Pajacyk w rozmiarze 56 uznawany jest zwykle jako ten pierwszy. Rodzice którzy spodziewają się porodu w optymalnym terminie kompletując wyprawkę stawiają właśnie na ten rozmiar. Inaczej sprawa wygląda w przypadku wcześniaków lub bliźniąt. Dla tych dzieci musimy postarać się o mniejsze rozmiary. Warto również mieć kilka sztuk pajacyków w rozmiarze 62.

Jaki materiał wybrać?

Wybierając pajacyk dla dziewczynki warto zdecydować się na najpopularniejszą bawełnę. Zapewnia ona optymalne warunki dla skóry dziecka. Pajacyk bawełniany nie powoduje nadmiernej potliwości oraz dobrze sprawdza się zarówno latem jak i zimą. 

Rodzice szukający pajacyka ocieplanego mogą zdecydować się na opcję welurową. Pajacyk ten nie nadaje się do spania, ale może sprawdzić się podczas spaceru. Jeśli welur nam z różnych przyczyn nie odpowiada, nic nie stoi na przeszkodzie, aby pajacyk służył jako baza do cieplejszego ubrania dziecka. 

Pajacyki zapinane są najczęściej na napki lub bezpieczny suwaczek. Warto wybrać pajacyk dla dziewczynki, które posiadają jak najwięcej napek, pozwalając na rozpięcie go po całej wysokości.

Rozmiary pajacyków niemowlęcych dla dziewczynek

Jak wyżej wspomniano dla najmłodszych producenci przewidują rozmiary pajacyków zaczynające się już od 44. Standardowo rodzice kupują jednak pajacyki od rozmiarów 56 i 62. Dla starszych dzieci przewidziane są rozmiary od 68 do nawet 92. 

Zdobienia pajacyków dla dziewczynek

W przypadku dziewczynek producenci zwykle o wiele śmielej puszczają wodze fantazji i ozdabiają pajacyki odważniej. Często pojawiają się na nich ciekawe nadruki. Ubranka takich producentów jak Pinokio, Makoma, Nicol czy Ewa Klucze posiadają nadruki, które nawet po praniu zachowują swój urok i są bezpieczne (metoda farb wodnych). Niezwykle ciekawie prezentują się również pajacyki ozdobione dodatkami w postaci falbanek. Nawet subtelny wzór ozdobiony modną falbanką nabiera uroku i przyciąga wzrok.

W przypadku pajacyków dla dziewczynek ogromną popularnością cieszą różnego rodzaju kwiatowe motywy. Modne są zarówno delikatne maczki, jak i większe różane wzory. 

Solidny polski produkt

Poza uroczym wyglądem pajacyka, rodzicom zależy również na wysokiej jakości wykonania i przede wszystkim bezpieczeństwie dziecka. Z uwagi na te wszystkie cechy, warto postawić na produkty pochodzenia krajowego. Szyte są one z najwyższej jakości bawełny posiadającej odpowiednie certyfikaty - np. "Bezpieczny dla dziecka". Ubranka Pinokio, Nicol czy Makoma posiadają ponadto bezpieczne zdobienia i nadruki.

Popularne kategorie