Termoopakowania

termos do butelekTermoopakowania - termosy do butelek

Termoopakowanie na butelkę to bez wątpienia idealne rozwiązanie na spacery jak i dłuższe podróże z maleństwem. Termoopakowania charakteryzują się tym, że trzymany w nim w butelce napój lub mleko pozostają przez pewien czas ciepłe. Termos na butelkę doskonale sprawdzi się w podróży kiedy nasze dziecko domaga się jedzenia a my nie mamy możliwości zagrzać ciepłej wody do przygotowania mleka. Termoopakowania do butelek zazwyczaj występują z wkładem plastikowym lub styropianowym np: termoopakowanie BabyOno, Ceba albo z wkładem na zasadzie folii termicznej tak jak w produktach Tommee Tippee czy niektóre modele termoopakowań Babyono. Dla mam posiadających bliźniaki producenci wprowadzili do sprzedaży termoopakowanie podwójne, które bez kłopotu zmieści 2 butelki. Kupując termos do butelek w którym będziemy chcieli trzymać butelkę bardzo wysoką (np. pojemność powyżej 330ml) warto dopytać sprzedawcę o maksymalną wysokość produktu który można w nim umieścić. Niektóre butelki są wysokie lecz smukła i domknięcie może sprawiać kłopot. Termos na mleko dla niemowląt powinien być również wykonany z materiałów bezpiecznych więc warto wybierać produkty sprawdzonych na rynku polskim producentów.
Termos na butelki dla niemowląt z całą pewnością warto posiadać bo jest to rzecz której często będziemy używali spacerując z naszym maluszkiem i użytkowany jest zwykle przez dość długi okres początkowy.
W ofercie naszego sklepu wśród szerokiej oferty termoopakowań do butelek z pewnością każda mama znajdzie produkt odpowiedni dla niej.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Produkt dodany do ulubionych