Rożek usztywniany

Rożek usztywniany w odróżnieniu od swojego miękkiego odpowiednika posiada specjalną wkładkę, której zadaniem jest zapewnienie dziecku odpowiedniego podparcia. Szczególnie ważne jest to dla mniej doświadczonych rodziców, którzy uczą się jak odpowiednio trzymać na rękach dziecko. Z rożka usztywnionego będą również zadowolone inne bliskie osoby, które z tak małym dzieckiem nie mają do czynienia na co dzień. 

Pokazano 1-24 z 41 pozycji

Rożek niemowlęcy usztywniany, to produkt, który często kupowany jest jako jeden z pierwszych elementów wyprawki dla noworodka. Wielu rodziców nie wyobraża sobie opieki nad dzieckiem, be tego przydatnego elementu. Rożek usztywniany zapewnia dziecku ciepło i jednocześnie jest też ułatwieniem dla nas, kiedy chcemy wziąć dziecko na ręce. 

Różne rodzaje usztywnień w rożku

Przeglądając ofertę sklepu znaleźć można rożki usztywniane w których funkcję ta spełniania zarówno mata kokosowa jak i pianka elastyczna. Na pytanie, która z tych opcji jest lepsza, trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Zarówno jedna jak i druga opcja dostosowana jest do potrzeb noworodka. 

Rożek usztywniany czy miękki?

Jeśli stoisz przed podobnym dylematem i nie trudno się zdecydować, to warto wybrać model posiadający usztywnienie. Powodem jest to, że kupując tego typu rożek niemowlęcy otrzymujemy produkt 2 w 1. Zaletą rożka usztywnianego jest możliwość łatwego wyjęcia usztywnienia. Zwykle znajduje się ono w specjalnej kieszeni, którą znajdziemy na plecach rożka. Mamy możliwość dostosować rożek do aktualnej potrzeby. 

Pranie rożka usztywnianego

Rożek usztywniany możemy prać w pralce, pod warunkiem, że wcześniej na czas prania wyjmiemy wkładkę usztywniającą. Ponieważ rożki usztywniane szyte są z różnych materiałów, to zawsze warto wcześniej przejrzeć sugestie producenta ma metce. 

Produkt dodany do ulubionych