Śpioszki dla dziewczynki

Szukając praktycznego ubranka dla dziewczynki warto zwrócić uwagę na wygodne śpioszki niemowlęce. W ofercie sklepu niemowlęcego abc-bobasa.pl znaleźć można wiele ciekawych wzorów pochodzących od sprawdzonych polskich producentów. Śpioszki dla dziewczynki doskonale sprawdzą się zarówno do spania jak i całodziennej zabawy.

Pokazano 1-24 z 40 pozycji

Śpioszki dla noworodka dziewczynki

Szukając ubranek dla noworodka uwagę skupiamy na najmniejszych rozmiarach. Najczęściej wybierane są więc ubranka w rozmiarze 56 który uznawany jest za rozmiar początkowy. Ubranka dla wcześniaków i dzieci o niskiej masie urodzeniowej będą oczywiście charakteryzowały się mniejszym rozmiarem. Dla tych dzieci przewidziano odzież której rozmiar zaczyna się już od 44. 

Szukając śpioszków dla tak małego dziecka warto wybrać wyłącznie produkty wykonane z bawełny. Dobrym pomysłem jest wybór bawełny organicznej, której uprawa nie jest narażona na stosowanie agresywnych środków chemicznych co potem przekłada się na jakość wyprodukowanej tkaniny bawełnianej. 

Śpiochy dla dziewczynek - zdobienia

Przeglądając oferty sklepu łatwo zauważyć, że wybór jest ogromny. Zarówno rodzice gustujący w klasyce jak i ci którzy lubią bardziej odważne stylizacje, mogą znaleźć coś co przypadnie im do gustu. 

W przypadku śpioszków dla dziewczynek w modzie są produkty posiadające skromniejsze nadruki na rzecz dodatków w postaci falbanek. Tego typu śpioszki prezentują się uroczo i niezwykle elegancko. 

Na co zwrócić uwagę kupując śpioszki dla dziewczynki?

Najważniejszy jest oczywiście ww. materiał, który musi być dla dziecka delikatny i bezpieczny. W dalszej kolejności warto zwrócić uwagę na komfortowy krój. Ważne jest to zarówno dla dziecka i jego komfortu jak i potem dla rodziców. Absolutnie konieczne są napki na szeleczkach oraz w kroku. Napki na szelkach śpioszków ułatwiają ubieranie dziecka. Obecność napek w kroku pozwala szybko i wygodnie zmienić dziecku pieluszkę. 

Ważną uwagą w przypadku śpioszków dedykowanych dla dziewczynek jest konieczność sprawdzenia czy dodatki w postaci falbanek nie będą powodowały dyskomfortu u leżącego malucha. Nie mogą więc być umiejscowione na plecach, gdyż właśnie w tej pozycji leżącej dzieci spędzają pierwsze miesiące.

Kiedy już znajdziemy idealne śpiochy dla dziewczynki warto dobrać do nich kaftanik lub koszulkę. Śpioszki z uwagi na swój krój doskonale zabezpieczą dolną część ciała dziecka. Kaftanik niemowlęcy z rękawkami ochroni dziecko przed wyziębieniem pleców i rączek. 

Produkt dodany do ulubionych