Ochronne

krem do twarzy dla niemowlątKremy ochronne dla noworodków i niemowląt - na mróz i z filtrem

Wychodząc z dzieckiem na spacer konieczna jest odpowiednia troska o jego delikatną skórę. Najwięcej uwagi wymaga okres noworodkowy i niemowlęcy kiedy to skóra dziecka jest szczególnie wrażliwa na bodźce zewnętrzne. Praktycznie każda pora roku wymaga naszej uwagi jako rodzica jednakże szczególnie musimy o to zadbać w skrajnych temperaturach czyli w porze zimy i lata. Wychodząc na spacer konieczny jest szczególnie krem do twarzy dla noworodka. Twarz dziecka jako miejsce najmniej osłonięte jest szczególnie narażona.
Krem na zimę dla niemowląt powinien być pozbawiony wody oraz wykazywać działanie redukujące zaczerwienienie oraz podrażnienie skórne. Zima to czas kiedy musimy dziecko chronić przed mrozem, wiatrem i chłodem. Doskonale w tej roli sprawdza się krem na zimę dla dzieci Nivea na każdą pogodę.
Czas lata to wysokie temperatury i wysokie ryzyko podrażnienia skóry. Nawet jeśli nie dokucza mocne słońce powinniśmy bez względnie podczas spaceru stosować krem z filtrem dla niemowląt. Krem do twarzy dla niemowląt powinien mieć minimum filtr SPF30 który gwarantuje bezpieczeństwo naszego dziecka w kontakcie z promieniami sonecznymi. Zwykły krem dla niemowląt z uwagi na brak filtra sprawdza się tylko w wyjątkowych sytuacjach (np. brak mocnego słońca).

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Produkt dodany do ulubionych