Zabawki do kąpieli

zabawki do wanny dla dzieci - kaczuszki kąpieloweZabawki do kąpieli i organizery do ich przechowywania

Kąpiel powinna być przyjemnością zarówno dla maluszka jak i rodzica. Jeśli chcemy sprawić aby kąpiel zawsze wywoływała uśmiech na twarzy niemowlaka warto postarać się o dodatki które uatrakcyjnią czas spędzony wanience.
Doskonałym pomysłem są różnego rodzaju zabawki do kąpieli dla niemowląt. Zabawki do wanny dla dzieci są bardzo różne. Zdecydowanie najpopularniejsze są atrakcyjne cenowo i kolorowe gumowe zabawki do kąpieli. Niska cena sprawia, że możemy sobie pozwolić na ich większą ilość i maluch szybko się nimi nie znudzi szczególnie, że występują w ogromnej ilości kształtów i kolorów. Znaleźć wśród nich można zarówno różnego rodzaju rybki, zwierzątka jak i takie na których punkcie nie jeden chłopiec oszaleje, czyli gumowe autka i dinozaury. Dla osób lubiących klasykę cały czas dużą popularnością cieszą się tradycyjne gumowe kaczuszki.
Innym pomysłem na zabawki kąpielowe są produkty z przyssawkami, które można zamocować do ścian wanienki czy kafelków łazienkowych. Ozdobią one łazienkę i są dużo trwalsze niż jakiekolwiek naklejki. Dodatkowo dziecko może się nimi bawić w wodzie.
Dla bardzo małych dzieci doskonalą zabawką do kąpieli jest miękka książeczka. Tworzywo sztuczne z którego została zrobiona jest miękkie i odporne na wodę. Maluch może ją moczyć, zgniatać i ściskać bez obawy o jej kondycje.
Rodzice którzy preferują zabawki edukacyjne znajdą również takie wśród zabawek do kąpieli. Zabawa w nich polega głównie na przelewaniu przez nie wody która wprawia w ruch poszczególne elementy zabawki. Wspaniale tego typu produkty sprawdzą się jako zabawki do kąpieli dla rocznego dziecka.
Ważnym aspektem który należy poruszyć pisząc o zabawkach kąpielowych dla dzieci jest konieczność ich właściwego przechowywania. Po kąpieli konieczne jest ich dokładne osuszenie. Pomocny okazać się może pojemnik na zabawki do kąpieli. Pojemnik na zabawki do wanny posiada przyssawki dzięki któremu może zostać przymocowany do płytek lub innych płaskich powierzchni. Jest to również produkt który może posłużyć do zabawy w wodzie. Duże otwory w które jest wyposażony organizer na zabawki do kąpieli służą wtedy do przelewania wody. Organizer wykonany jest z tworzywa sztucznego. Dla bezpieczeństwa maluszka nie posiada ostrych krawędzi.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Produkt dodany do ulubionych