Butelka szklana NUK First Choice+ silikon 120ml - biała gwiazdki
Butelka szklana NUK First Choice+ silikon 120ml - biała gwiazdki
Butelka szklana NUK First Choice+ silikon 120ml...
Butelka szklana NUK First Choice+ silikon 120ml...

Butelka szklana NUK First Choice+ silikon 120ml - biała gwiazdki

Butelka niemieckiej marki NUK. Pojemność 120ml dedykowana dla dzieci od urodzenia. Wykonana z wysokiej jakości odpornego na temperaturę szkła. Szklana butelka pozwala zachować najwyższy poziom higieny. Jest bezzapachowe i nie wpływa na smak pokarmu. Butelka Nuk posiada szeroką szyjkę, która ułatwia mycie i napełnianie. Podstawa jest stabilna a kształt ułatwia bezpieczne chwycenie. Butelka wyróżnia się rewolucyjnym systemem wskazania odpowiedniej temperatury posiłku. Wskaźnik temperatury NUK, który zmienia kolor. Jeżeli pokarm jest za gorący, wskaźnik, który zwykle jest niebieski zmienia kolor na biały. Butelka posiada silikonowy smoczek First Choice+ 0-6m - typ M do mleka modyfikowanego. Ozdobiona jest nadrukiem z gwiazdeczkami. Uniwersalna kolorystyka pasuje do chłopca i dziewczynki. 

NUK_747114B
Produkt niedostępny
32,70 zł
Brutto

Opis

Smoczek Nuk First Choice +

Smoczek stworzono wzorując się na brodawce sutkowej karmiącej mamy. Został zaprojektowany tak aby szczęka oraz język dziecka miały odpowiednio dużo miejsca dla naturalnych ruchów ssących. 

Smoczek tak miękki jak pierś

Smoczek Nuk First Choice + doskonale dopasowuje się do kształtu jamy ustnej dziecka. Stymuluje naturalny rytm karmienia , dzięki czemu dziecko chętnie przyjmuje pokarm.

Skuteczny system antykolkowy

Aby dziecko nie cierpiało na bóle związane z kolką niemowlęcą, smoczek wraz z butelką do karmienia muszą posiadać odpowiedni system antykolkowy. Nuk First Choice + posiada specjalny system odpowietrzania. Zapobiega on połykaniu powietrza przez dziecko i zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki.

Szczegóły produktu
Nowy
Komentarze (0)
Brak recenzji
Produkt dodany do ulubionych