NUK - Płyn do mycia butelek i smoczków (500ml)...

NUK - Płyn do mycia butelek i smoczków (500ml) 256080

Płyn do mycia NUK został stworzony specjalnie z myślą o myciu artykułów dla niemowląt. Receptura oparta jest na składnikach naturalnych, enzymy szczególnie skutecznie usuwają zabrudzenia powstałe z mleka, soku oraz herbaty, ale teraz również resztek po owocach, zabrudzeń z kaszek, płatków owsianych oraz papek. Przy tym płyn do mycia NUK jest na tyle łagodny, że bez obawy o zdrowie dziecka, można nim myć zarówno butelki, smoczki, kubeczki, sztućce do nauki jedzenia, jak i części laktatora, czy nadające się do mycia zabawki.

NUK_256080
Produkt niedostępny
21,90 zł

(43,80 zł 1 l)

Brutto

Opis

Płyn do mycia butelek i smoczków posiada specjalny skład stworzony z myślą o myciu produktów dziecięcych. Podczas gdy konwencjonalne środki czyszczące usuwają przede wszystkim tłuszcze, w domu w którym jest małe dziecko ważne jest, aby przede wszystkim usuwać proteiny i substancje zagęszczające, które osadzają się w formie resztek mleka i kaszki na butelkach i talerzach. Płyn do mycia butelek i smoczków usuwa te uporczywe pozostałości szczególnie skutecznie – zawiera składniki na bazie naturalnych odnawialnych surowców. Zgodnie z wymogami OECD ulegają one łatwo biodegradacji i nie zawierają sztucznych barwników oraz substancji zapachowych. Płyn do mycia naczyń działa zatem nie tylko przeciwko zabrudzeniom, jest także szczególnie delikatny i bezpieczny dla Waszego dziecka.

BEZPIECZNY DLA NIEMOWLĄT

Nie zawiera substancji barwiących ani zapachowych. 

Usuwa zabrudzenia i wypłukuje się bez pozostawiania osadów.

NATURALNIE SKUTECZNY

Dzięki udoskonalonym enzymom płyn do mycia butelek NUK bez problemu usuwa najbardziej oporne pozostałości po mleku, soku, papce i kaszce

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

Biodegradowalny dzięki naturalnym składnikom.

Materiał, z którego wykonana jest butelka pochodzi w 100% z plastiku z recyklingu.

ULEPSZONA FORMUŁA

Jest nie tylko wyjątkowo skuteczny w usuwaniu zabrudzeń z mleka oraz soku, ale teraz również zabrudzeń z kaszek, płatków owsianych oraz papek.

DELIKATNY DLA BUTELEK

Płyn został stworzony specjalnie z myślą o butelkach oraz smoczkach do butelek i jest szczególnie delikatny dla materiałów, z których zostały stworzone.

DOBRZE TOLEROWANY

Płyn do mycia butelek i smoczków posiada PH neutralne dla skóry oraz jest hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie.

Jak działa płyn do mycia naczyń NUK?

Tajemnicą specjalnego składu płynu są enzymy. Rozbijają one proteiny, które zawarte są w mleku czy papce. Płyn łatwo wypłukać bez pozostawiania osadów na butelkach, smoczkach, talerzach oraz kubkach. Bardzo prosto i naturalnie. Jest bardzo wygodny w użyciu, gdyż ma płynną konsystencję, łatwo się rozpuszcza i łatwo go spłukać. Delikatne czyszczenie – łagodne, składniki oparte na odnawialnych materiałach

Skuteczne i delikatne czyszczenie:

- wyciśnij trochę płynu do butelki i napełnij ją ciepłą wodą

- wyczyść delikatnie szczotką do mycia butelek i smoczków

- wylej wodę z płynem

- wypłucz dokładnie butelkę ciepłą wodą

Szczegóły produktu
Nowy
Komentarze (0)
Brak recenzji

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Popularne kategorie

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji

Produkt dodany do ulubionych