• Nowy
Sterylizator mikrofalowy Micro...
Sterylizator mikrofalowy Micro...
Sterylizator mikrofalowy Micro...
Sterylizator mikrofalowy Micro...
Sterylizator mikrofalowy Micro...
Sterylizator mikrofalowy Micro...

Sterylizator mikrofalowy Micro Express NUK 256444

Sterylizator mikrofalowy NUK Micro Express Plus:
• idealny do sterylizacji używanych codziennie akcesoriów (które mogą być używane w mikrofalówce)
• dezynfekuje do 4 butelek o pojemności 300 ml wraz z akcesoriami w ciągu zaledwie 4 minut
• odpowiedni do wszystkich butelek NUK (oprócz butelek z PA)
• w zestawie ze szczypcami do butelek do higienicznego wyjmowania wysterylizowanych elementów
• proces sterylizacji sprawdzony przez uznane laboratorium
• nadaje się do większości dostępnych w handlu butelek i kuchenek mikrofalowych (o mocy 500-1000 W) - należy zwrócić uwagę na minimalne wymiary wewnętrzne mikrofalówki

NUK_256444
24h
84,99 zł
Brutto

Opis

Noworodki nie mają jeszcze wykształconego systemu obronnego przed chorobami – przeciwciała, które chronią przed bakteriami chorobotwórczymi muszą dopiero się wykształcić. Dlatego koniecznie trzeba dbać o to, aby wszystkie akcesoria używane do karmienia oraz inne przedmioty, z którymi mają kontakt rączki i usta dziecka były czyste i sterylizowane. Nawet niewielkie resztki jedzenia na smoczku lub w butelce mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia, wywołując infekcje w układzie trawiennym, biegunki i problemy skórne. Sterylizator mikrofalowy NUK Micro Express sterylizuje szybko, pewnie i bezpiecznie – bez dodatku żadnych środków chemicznych.

Sterylizator mikrofalowy NUK Micro Express Plus dezynfekuje butelki wraz z akcesoriami oraz części laktatorów za pomocą pary wodnej, bez użycia chemikaliów w ciągu zaledwie 4 minut (przy mocy kuchenki 1000 W). Składa się z niewielu części i jest prosty w użyciu. Należy wlać wodę do podstawki sterylizatora, umieścić butelki i akcesoria na specjalnym podtrzymywaczu i zamknąć pokrywę. Zamknięte urządzenie należy wstawić do kuchenki mikrofalowej. Wskutek działania mikrofal znajdująca się w nim woda paruje, a gorąca para dezynfekuje części znajdujące się w urządzeniu.

Sterylizator i mieści aż do 4 butelek o pojemności 300 ml wraz z akcesoriami. Nadaje się do większości standardowych kuchenek mikrofalowych o mocy 500-1000W i o następujących minimalnych wymiarach wewnętrznych: 187 mm (wysokość) x 280 mm (szerokość i głębokość).

Sterylizator NUK Micro Express jest odpowiedni do wszystkich dostępnych butelek (bez względu na rozmiar i kształt), które nadają sie do użytku w kuchence mikrofalowej (butelki ze szkła i polipropylenu (PP), nie można w nim umieszczać butelek z PA i PE). Jest przezroczysty, więc można obserwować przebieg procesu sterylizacji. Pokrywa ma ergonomiczny uchwyt do łatwego otwierania i zamykania oraz ulepszone zamknięcie. Można go czyścić, przecierając szmatką lub w zmywarce do naczyń.

Uwaga! Nie wszystkie produkty nadają się do sterylizacji w kuchence mikrofalowej. Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z zaleceniami producenta każdego produktu, który chcą Państwo poddać sterylizacji. Nieprzestrzeganie tych zaleceń może prowadzić do uszkodzenia sterylizowanego produktu, np. do deformacji butelek wykonanych z PA (poliamid) i PE (polietylen).

Szczegóły produktu

Nowy produkt
2021-05-02

Komentarze (0)

Brak opini
Produkt dodany do ulubionych