BIBS smoczek kauczukowy Mint 6-18m r.M

BIBS smoczek kauczukowy Mint 6-18m r.M

Smoczek cenionej duńskiej marki BIBS dedykowany dla dzieci 6-18 miesięcy (rozmiar M) w kolorystyce Mint. Wykonany z organicznego kauczuku Hevea, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Klasyczny kształt i elegancja w prostej formie.

BIBS_200226_M
24h
20,80 zł
Brutto

Opis

Smoczki kauczukowe są niezwykle często wybierane przez mamy.

Smoczki BIBS charakteryzują się miękkością i elastycznością w do tego są wytrzymałe. Dziecko używając smoczka ma odczucia podobne do ssania piersi mamy.

Smoczki BIBS posiadają specjalnie profilowaną tarczkę która została stworzona tak aby nie dotykać do ust i brody dziecka co ma zapobiec powstawaniu zaczerwień i krostek. Osłonka posiada również otwory których zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza i ułatwienie oddychania maluszkowi.

Certyfikat smoczka BIBS

Każdy z elementów smoczka został zaprojektowany przy współpracy z neonatologami, dzięki temu uzyskano pełną ergonomię anatomiczną odpowiednią dla danego wieku rozwojowego Maluszka.

Smoczki uspokająjące wykonane z organicznego kauczuku z powodzeniem mogą być stosowane u dzieci od pierwszego dnia życia.

Rozmiar smoczka BIBS

Smoczki BIBS oferowane są w 3 rozmiarach. Najmniejszy dedykowany dla dzieci w wieku 0-6 miesięcy o oznaczeniu S. Większy dla dzieci 6-18 miesięcy i symbol M. Największy - L - dedykowany dla dziecka powyżej 18 miesiąca życia.


Szczegóły produktu
Nowy
Komentarze (0)
Brak recenzji

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Popularne kategorie

Kliknij ----> tutaj <---- i zobacz warunki promocji

Produkt dodany do ulubionych