NUK - smoczek silikonowy uspokajający STAR 0-6m - girl (2 szt.)
NUK - smoczek silikonowy uspokajający STAR 0-6m - girl (2 szt.)
NUK - smoczek silikonowy uspokajający STAR 0-6m...
NUK - smoczek silikonowy uspokajający STAR 0-6m...

NUK - smoczek silikonowy uspokajający STAR 0-6m - girl (2 szt.)

Zestaw 2 smoczków z kolekcji STAR firmy NUK. Smoczek uspokajający NUK Star ma anatomiczny kształt NUK, który jest korzystny dla rozwoju szczęki dziecka oraz anatomiczną tarczkę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa.

NUK_730713B
24h
25,70 zł
Brutto

Opis

Uspokaja dzieci, relaksuje rodziców!

Smoczek NUK Star:

 • uspokaja ponad 99% niemowląt*
 • anatomiczny i przyjazny karmieniu piersią*
 • gumka smoczka: - miękka strefa - wyjątkowo miękka górna powierzchnia smoczka dopasowuje się idealnie do podniebienia dziecka
 • spłaszczona gumka zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka
 • bardzo cienka i wąska gumka smoczka zmniejsza nacisk na szczękę i zęby
 • rekomendowany przez ekspertów medycznych*

  *Niezależne badanie rynku, Niemcy, 2020.

Wybierając smoczek dla swojego dziecka, wielu rodziców pokłada zaufanie w smoczkach NUK. Zaspokajają one wrodzoną potrzebę ssania i uspokajają w bezpieczny sposób. Kiedy dzieci aktywnie ssą smoczek, pomaga to w prawidłowym ćwiczeniu mięśni jamy ustnej i szczęki oraz wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej. Kształt smoczków NUK został opracowany wspólnie z ekspertami medycznymi i jest ciągle poddawany dalszej optymalizacji. Smoczki uspokajające NUK to dobre rozwiązanie - proste i naturalne, a dzięki niemu Twoje Dziecko jest spokojne i szczęśliwe.

Smoczek NUK STAR uspokaja jak żaden inny, bo...

 • zaspokaja naturalną potrzebę ssania
 • daje poczucie bezpieczeństwa Maluszkowi
 • pomaga uspokoić się, zasnąć
 • kształt wzorowany jest na kształcie piersi Mamy podczas karmienia
 • anatomiczny kształt korzystny jest dla rozwoju jamy ustnej dziecka

Smoczek uspokajający NUK Star ma anatomiczny kształt NUK, który jest korzystny dla rozwoju szczęki dziecka oraz anatomiczną tarczkę wykonaną z wysokiej jakości tworzywa. Wszystkie smoczki uspokajające NUK mają system odpowietrzania NUK Air System, który sprawia, że powietrze wydostaje się na zewnątrz smoczka, a smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się, co pomaga zapobiegać zniekształceniom szczęki.

O 45% bardziej miękki - Jego szczególnie miękka górna powierzchnia delikatnie dostosowuje się do podniebienia dziecka. Bardziej gładki - Dolna powierzchnia smoczka jest jeszcze gładsza i ma wyprofilowany kształt, co zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka O 9% węższy i o 35% cieńszy - Jeszcze węższa i cieńsza szyjka smoczka pomaga zmniejszyć nacisk na szczękę i zęby. A poza tym, jak w każdym smoczku uspokajającym NUK, powietrze może wydostawać się na zewnątrz smoczka przez odpowietrzacz, dzięki czemu smoczek pozostaje miękki i nie zaciska się. Wszystko to razem sprawia, że smoczek uspokajający NUK Star jest jeszcze delikatniejszy dla zębów. Innowacyjny smoczek NUK Star został opracowany we współpracy z ekspertami i opierając się na najnowszych odkryciach w medycynie i technologii.

Miękka strefa

Gumka smoczka dopasowuje się  do podniebienia

Smoczek Star posiada wszystkie zalety udoskonalonej anatomicznej gumki oraz dodatkowo unikalną ''miękką strefę''

Gumka jest wykonana z silikonu - tworzywa, które nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i ma przyjemną, gładką powierzchnię. Materiał jest bardzo miękki, szczególnie odporny na wysokie temperatury i neutralny w smaku.

Wielofunkcyjne opakowanie – rozwiązanie przyjazne dla środowiska

Zamiast wyrzucać opakowanie po smoczkach, teraz można je wykorzystać również do innych celów. Pudełko po zestawie 2 sztuk smoczków może służyć również jako pudełko do przechowywania smoczków, aby się nie zgubiły lub zabrudziły, np. w czasie spaceru. Po nalaniu wody pudełka można także używać do higienicznego czyszczenia smoczków w kuchence mikrofalowej.

Zastosowanie pudełka:

 • bezpieczny transport
 • higieniczne przechowywanie
 • możliwość sterylizacji smoczka w pudełku w kuchence mikrofalowej

Smoczki NUK są w 100% wyprodukowane w Niemczech. Oczywiście nie zawierają BPA i są zgodne z europejską normą bezpieczeństwa EN1400. Ze względów bezpieczeństwa i higieny smoczek silikonowy należy wymienić po 1-2 miesiącach użytkowania.

Szczegóły produktu
Nowy
Komentarze (0)
Brak recenzji
Produkt dodany do ulubionych