Smoczki

smoczek uspokajający dla niemowlątSMOCZEK DLA NOWORODKA

Smoczek uspokajający to pierwszy przyjaciel Twojego dziecka. Maluchy bardzo mocno przywiązują się do niego, a rozstanie bywa bardzo bolesne. Smoczek uspokajający pomaga mu także przetrwać ciężkie chwile ząbkowania. Wszystkie produkty, dostępne w naszym sklepie posiadają wszelkie atesty, dlatego możesz być spokojna, że zarówno smoczek dla noworodka, jak i inne akcesoria, będą w pełni bezpieczne.

Wszystkie smoczki dla noworodka, które proponujemy, posiadają specjalną konstrukcję, doskonale dopasowującą się do fizjonomii maluszka. Jego trwałość jest szczególnie ważną cechą. Z pewnością przetrwa nawet bardzo intensywną eksploatację.

Pokazano 1-24 z 461 pozycji

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą smoczków dla noworodka. Proponujemy bardzo korzystne ceny połączone z najwyższą jakością akcesoriów dla niemowląt. Dołożymy wszelkich starań, aby dostosować smoczek dla niemowląt do Twoich oczekiwań. Mamy nadzieję, że stanie się on najlepszym przyjacielem Twojego dziecka.
Smoczki niemowlęce występują w różnych kształtach oraz produkowane są z różnym materiałów z czego najpopularniejszym jest zdecydowanie silikon.
Smoczki producenci dzielą zwykle według kilku grup wiekowych. Smoczki dla noworodków są najmniejsze oraz najlżejsze. Warto zmieniać smoczek w miarę wzrostu dziecka nie tylko z przyczyn higienicznych lecz również w trosce o zdrowy rozwój jamy ustnej naszej pociechy. Najpopularniejsze przedziały wiekowe w przypadku uspokajających smoczków dla dzieci to : 0-2. 0-6, 6-18 oraz 18m+.
Polecamy produkty firm cenionych na rynku polskim z uwagi na jakość wykonania a w szczególności: Avent, Lovi, Nuk, Dr. Browns, Babyono oraz Tommee Tippee.

Produkt dodany do ulubionych