Poduszki relaksacyjne

poduszka dla ciężarnejWielofunkcyjna poduszka relaksacyjna idealna do spania w ciąży i nie tylko

Poduszka relaksacyjna to ostatnio bardzo popularny niezbędnik przyszłych i obecnych mam. Poduszka ta jest wielofunkcyjna. Poduszka ciążowa doskonale sprawdza się jeszcze przed narodzeniem dziecka. Często używana jest jako poduszka do spania w ciąży. Poduszki dla kobiet w ciąży podnoszą komfort snu gdyż pozwalają przyjąć mamie najwygodniejszą pozycję. Zanim je wymyślono często ciężarne kobiety używały zwiniętej w rulon kołdry lub koca. Nie było to rozwiązanie idealne gdyż takie ułożenie kołdry nie było trwałe i ciągle trzeba było je poprawiać. Poduszka dla ciężarnej rozwiązuje ten problem. Mamy które myślą o zakupie takiej poduszki nie muszą się przejmować, że jej przydatność będzie krótka. Producenci tak projektują te produkty, aby poza pierwotną funkcja można ich było używać również po porodzie w trakcie opieki i pielęgnacji dziecka. Wielofunkcyjna poduszka relaksacyjna doskonale sprawdzi się jako poduszka do karmienia. Poduszki ciążowe sprawdzają się podczas karmienia bardzo dobrze dzięki sprężystemu wypełnieniu i dużemu rozmiarowi stanowiącego solidną podporę dla dziecka.
Innym przykładem dla wykorzystania tej poduszki jest nauka siadania maluszka. Poduszka dla ciężarnych może zostać owinięta wokół dziecka co uchroni je przed przechyleniem się i przewróceniem – pomoże utrzymać równowagę siedzącemu dziecku.
Poduszka ciążowa do spania występuje w kilku kształtach. Zdecydowanie najpopularniejsza jest poduszka ciążowa C. Kształt ten jest najbardziej uniwersalnym i wielofunkcyjnym. Na rynku znajdziemy również poduszkę ciążową 7, czy w kształcie litery I.
Szukając poduszki ciążowej warto zwrócić uwagę aby poszewka wyposażona była w suwak ułatwiający jej zdjęcie i wypranie. Najpopularniejsze są zdecydowanie poszewki z bawełny stanowiące doskonały kompromis pomiędzy jakością i ceną.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Produkt dodany do ulubionych