Płatki i patyczki dla niemowląt

Płatki i patyczki higieniczne dla niemowląt

W dziale tym znajdą Państwo waciki kosmetyczne oraz patyczki dla niemowląt.
Płatki kosmetyczne dla niemowląt używane są do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Waciki dla niemowląt mają dużą miękką powierzchnię którą wygodnie można wykorzystać do rozprowadzenia kremu czy oliwki na powierzchni skóry dziecka. Płatki dla niemowląt pozwalają na delikatną pielęgnację. Ważne aby wykonane były z wysokiej jakości naturalnej bawełny. Waciki bawełniane dla niemowląt oferowane w naszym sklepie to produkt najwyższej jakości, dzięki czemu nie pozostawiają włókien. Płatki kosmetyczne dla dzieci doskonale docierają do wszelkich fałdek skórnych dziecka których pielęgnacja w okresie noworodkowym i niemowlęcym jest najtrudniejsza. Polecamy płatki bawełniane dla niemowląt takich firm jak Kindi Celanic czy BabyOno.
Patyczki dla niemowląt są z kolei produktem przeznaczonym do punktowego oczyszczania skóry dziecka i zabiegów pielęgnacyjnych. Tym co odróżnia patyczki higieniczne dla niemowląt od zwykłych jest zgrubienie zabezpieczające przed zbyt głębokim włożeniem patyczka. Jeśli wykorzystywane są one jako patyczki do uszu dla niemowląt powinno się bez względnie pamiętać, że nie mogą one być używane do oczyszczania wnętrza ucha gdyż może to grozić natkaniem przewodu słuchowego niemowlaka. Patyczki niemowlęce służą tylko do czyszczenia małżowiny usznej. Podobnie jak płatki higieniczne dla niemowląt wykonane są one również z bawełny.
W ofercie sklepu abc-bobasa.pl znajdują się patyczki niemowlęce takich producentów jak Canpol, Babyono, Kindi czy Bella Baby. Każdy z nich prezentuje wysoką jakość i jest przez nas polecany.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Produkt dodany do ulubionych