Osłonki na piersi

kapturki do karmieniaOsłonki na brodawki i muszle laktacyjne

Karmienie dziecka piersią to dla mamy wyjątkowe uczucie ze względu na niezwykle bliski kontakt z dzieckiem. Niestety te piękne chwile może przerwać ból na jaki mama może być narażona. Dzieje się tak gdyż podczas ssania mleka przez dziecko czasami dochodzi do podrażnienia a nawet do popękania brodawek, które z natury są i tak już bardzo wrażliwe. Aby jednak temu zapobiec warto zaopatrzyć się w specjalne osłonki na piersi jeszcze przed porodem, co pomoże nam uniknąć niepotrzebnego bólu. Nasz sklep oferuje szeroki wybór takich osłonek, jednak powinien to być zakup przemyślany. Nakładki laktacyjne powinny być wykonane z miękkiego, delikatnego i bezpiecznego silikonu. Odpowiedni, wyprofilowany kształt ułatwi kontakt dziecka z piersią matki Nakładki silikonowe do karmienia nie będą wpływać na zapach i smak mleka matki. Ważne, że nakładki laktacyjne po każdym użyciu można umyć nawet w zmywarce do naczyń.

Kapturki do karmienia - cena
Najtańsze osłonki na brodawki można kupić w cenie poniżej 10 zł. Będą to produkty rodzimych firm takich jak Babyono czy Canpol. Takie firmy jak Avent, Lovi czy Tommee Tippee oferują osłonki na piersi w wyższych cenach oferując jednocześnie lepszą jakość wykonania.
Nakładki na piersi występują w różnych rozmiarach. Część producentów w ofercie posiada jeden znormalizowany rozmiar tzw. „standard” a część jak np. Avent posiada 2 rozmiary – mały i duży.
Ciekawym rozwiązaniem są również muszle laktacyjne które służą do zbierania nadmiaru pokarmu.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji
Produkt dodany do ulubionych