Myjki kąpielowe dla niemowląt

Delikatna i praktyczna myjka dla niemowląt

myjka do kąpieli dla noworodka

Aby kąpiel naszego maleństwa przebiegała sprawnie warto zaopatrzyć się w kilka artykułów które ułatwią delikatną pielęgnacje dziecka. Szczególnie jest to ważne w okresie noworodkowym i niemowlęcym kiedy nasze dziecko ma trudno dostępne fałdki. Prawidłowa ich pielęgnacja podczas kąpieli jest szczególnie istotna gdyż właśnie w tych miejscach lubi gromadzić się bród i pozostałości kosmetyków.

W pierwszych miesiącach najbardziej praktyczna okazuje się myjka dla niemowląt. Myjka frotte dla niemowlaka ma formę rękawiczki bez palców. Rodzic zakładając ją na własną rękę może precyzyjnie i dokładnie umyć maluszka docierając delikatnie do wspomnianych wyżej fałdek skórnych. Myjka dla noworodka pozwala na delikatne mycie. Materiał frotte jest dla dziecka miękki i przyjemny w dotyku. Oferowana jest w najróżniejszych wersjach kolorystycznych w tym najmodniejszych odcieniach miętowych i szarych. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku noworodków, niemowląt jak i starszych dzieci.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Zalety myjki bambusowej

Ciekawą propozycję stanowi również myjka bambusowa która posiada właściwości antybakteryjne. Mimo odrobinę wyższej ceny warto się zastanowić nad zakupem myjki z tkaniny bambusowej, która doskonale się sprawdza podczas kąpieli noworodka.

Gąbka czy myjka z frotty?

W przypadku nieco starszego dziecka równie często stosowana jest przez rodziców gąbka do kąpieli dla niemowląt. Gąbka do wanienki oferowana jest w różnych formach. Popularnością cieszy się gąbka do kąpieli niemowląt pokryta tkaniną frotte którą charakteryzuje niska cena i doskonałe właściwości. Ciekawą propozycją jest również specjalna gąbka oferowana przez firmę Babyono. Produkt ten potrafi zaskoczyć nie jednego rodzica swoją delikatnością i wygodą stosowania.

Dla rodziców szukających kompleksowej oferty oferujemy komplety w skład której wchodzi zarówno gąbka do wanny dla niemowląt jak i zestaw kilku myjek frotte.

Stosując produkty dedykowane dla noworodka czy niemowlaka unikamy ryzyka podrażnień.

Polecamy produkty takich firm jak Babyono, Canpol babies czy Akuku.

Produkt dodany do ulubionych