Myjki kąpielowe dla niemowląt

Delikatna i praktyczna myjka dla niemowląt

myjka do kąpieli dla noworodka

Aby kąpiel naszego maleństwa przebiegała sprawnie warto zaopatrzyć się w kilka artykułów które ułatwią delikatną pielęgnacje dziecka. Szczególnie jest to ważne w okresie noworodkowym i niemowlęcym kiedy nasze dziecko ma trudno dostępne fałdki. Prawidłowa ich pielęgnacja podczas kąpieli jest szczególnie istotna gdyż właśnie w tych miejscach lubi gromadzić się bród i pozostałości kosmetyków.

W pierwszych miesiącach najbardziej praktyczna okazuje się myjka dla niemowląt. Myjka frotte dla niemowlaka ma formę rękawiczki bez palców. Rodzic zakładając ją na własną rękę może precyzyjnie i dokładnie umyć maluszka docierając delikatnie do wspomnianych wyżej fałdek skórnych. Myjka dla noworodka pozwala na delikatne mycie. Materiał frotte jest dla dziecka miękki i przyjemny w dotyku. Oferowana jest w najróżniejszych wersjach kolorystycznych w tym najmodniejszych odcieniach miętowych i szarych. Doskonale sprawdza się zarówno w przypadku noworodków, niemowląt jak i starszych dzieci.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Zalety myjki bambusowej

Ciekawą propozycję stanowi również myjka bambusowa która posiada właściwości antybakteryjne. Mimo odrobinę wyższej ceny warto się zastanowić nad zakupem myjki z tkaniny bambusowej, która doskonale się sprawdza podczas kąpieli noworodka.

Gąbka czy myjka z frotty?

W przypadku nieco starszego dziecka równie często stosowana jest przez rodziców gąbka do kąpieli dla niemowląt. Gąbka do wanienki oferowana jest w różnych formach. Popularnością cieszy się gąbka do kąpieli niemowląt pokryta tkaniną frotte którą charakteryzuje niska cena i doskonałe właściwości. Ciekawą propozycją jest również specjalna gąbka oferowana przez firmę Babyono. Produkt ten potrafi zaskoczyć nie jednego rodzica swoją delikatnością i wygodą stosowania.

Dla rodziców szukających kompleksowej oferty oferujemy komplety w skład której wchodzi zarówno gąbka do wanny dla niemowląt jak i zestaw kilku myjek frotte.

Stosując produkty dedykowane dla noworodka czy niemowlaka unikamy ryzyka podrażnień.

Polecamy produkty takich firm jak Babyono, Canpol babies czy Akuku.

Produkt dodany do listy życzeń

Nasz sklep używa plików "cookie".