Majtki

figi dla ciężarnychMajtki ciążowe pod brzuch i na brzuch

Z całą pewnością podczas ciąży warto nosić specjalne figi ciążowe. Oprócz tego, że majtki dla kobiet w ciąży wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zapewniają kobiecie maksymalny komfort noszenia. Figi ciążowe pod brzuch pozwolą na swobodę ruchów a te na brzuch dyskretnie go zasłonią. Jedne jak i drugie utrzymują naturalną równowagę skóry dzięki właściwościom bakteriostatycznym i zapewniają swobodny przepływ powietrza.
Majtki ciążowe i ich rozmiar należy dobierać w zależności od zaawansowania ciąży. Majtki dla ciężarnych powinny być wykonane z materiałów naturalnych. Jeśli wybieramy majtki ciążowe na brzuch zwracajmy uwagę aby był odpowiednio elastyczne i gumka na tyle delikatna aby nie uciskać zbyt mocno brzuszka ciążowego.
Zapraszamy do zapoznania się ofertą naszego sklepu. Znajdziecie w nim figi dla ciężarnych takich producentów jak Babyono czy Canpol.
Szukając tego typu produktów warto zwrócić uwagę na majtki bezszwowe których komfort noszenia stoi na najwyższym poziomie. Producenci stosują coraz to nowsze rozwiązanie w celu zwiększenia komfortu i dbałości o zdrowie kobiet w ciąży. Jednym z tego typu nowinek jest stosowanie jonów srebra (Ag+) które eliminuje ryzyko wystąpienia alergii.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Produkt dodany do ulubionych