Majteczki szpitalne

majtki poporodowe siateczkowe jednorazowe i wielorazoweMajtki poporodowe siateczkowe

Jedne z najważniejszych rzeczy jakie przyszła mama powinna zabrać ze sobą do szpitala to właśnie majtki z siatki jednorazowe oraz majtki poporodowe wielorazowe. W okresie połogu okażą się one niezastąpione do utrzymywania we właściwym miejscu podkładu higienicznego. Jedne jak i drugie powinny być wykonane z delikatnych materiałów umożliwiających swobodny przepływ powietrza co zapewni kobiecie poczucie świeżości. Istotne również jest to, aby majteczki te wykończone były delikatną gumką, która nie będzie uciskać ciała w pachwinach i w pasie. Majtki siatkowe wielorazowe produkowane są najczęściej z przewiewnego nylonu. Jednorazowe majtki poporodowe produkowane są natomiast ze specjalnych włókien które zapewniają odpowiednią delikatność dla skóry i właściwą przewiewność.
Majtki siateczkowe poporodowe produkowane są przez szereg firm jednak najpopularniejsze to firmy Canpol, Babyono, Hartmann, Akuku czy Seni.
Bielizna poporodowa siateczkowa jak same nazwy wskazują różni się od siebie możliwością użytkowania jednorazowego lub wielorazowego (nadają się do prania).

Pokazano 1-9 z 9 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń

Nasz sklep używa plików "cookie".