Butelka LOVI Medical + SUPER VENT 250ml  21/563

Butelka LOVI Medical + SUPER VENT 250ml 21/563

Bezpieczna butelka dla dziecka karmionego piersią, ponieważ nie zaburza odruchu ssania (potwierdzone w badaniu medycznym). Wykonana z polipropylenu (bez bisfenolu A). Wyposażona w profesjonalny smoczek dynamiczny zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu (cienka dynamiczna końcówka i twarda profilowana podstawa). W zestawie smoczek 3m+.

LOVI_21-563
24h
32,50 zł
Brutto

Opis

W zgodzie z naturalnym odruchem ssania

Bezpieczna butelka dla dziecka karmionego piersią, ponieważ nie zaburza odruchu ssania (potwierdzone w badaniu medycznym). Do podawania odciągniętego mleka mamy. Wykonana z polipropylenu (bez bisfenolu A). Wyposażona w profesjonalny smoczek dynamiczny zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu (cienka dynamiczna końcówka i twarda profilowana podstawa). Dzięki temu umożliwia aktywne ssanie w naturalnym rytmie. Przebadana medycznie. Kompatybilna z laktatorami Prolactis i Protect.

Cechy butelki z dynamicznym smoczkiem LOVI potwierdzone w badaniu medycznym*:

ochrona naturalnego odruchu ssaniazachowanie naturalnego rytmu ssaniaaktywna praca mięśni warg i języka jak przy piersikoordynacja ssania, połykania i oddychania jak przy piersi

*) badanie przeprowadzone na grupie 607 niemowląt.

Szczegóły produktu:

Dynamiczna końcówka smoczka wydłuża się jak sutek mamy zgodnie z naturalnym rytmem ssania. Wykonana z cienkiej warstwy silikonu.Twarda, szeroka, profilowana podstawa smoczka daje stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wymusza ułożenie warg jak przy piersi - usta dziecka zatrzymują się zawsze na właściwym miejscu.Kanaliki w smoczku tworzone przez wewnątrzne wypustki podczas ssania smoczka. Odzworowują kanaliki laktacyjne w piersi mamy, regulują przepływ i ciśnienie mleka w smoczku.System antykolkowy w smoczku Soczewka odpowietrzająca w kołnierzu smoczka eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem. Przed pierwszym użyciem sprawdź czy soczewka nie jest sklejona, delikatnie rozciągając ją między palcami.Profilowany kształt butelki Ułatwia prawidłowe trzymanie butelki i podanie pokarmu w bezpiecznej pozycji, w zgodzie z naturalnym rytmem ssania.Pojemnik na pokarm Dysk uszczelniający zamienia butelkę w pojemnik idealny do przechowywania i przewożenia pokarmu.Kubek do pojenia posiada skalę i specjalny rant do bezpiecznego podawania mleka i leków noworodkom i niemowlętom.

Szczegóły produktu

Wiek
3m+
Pojemność
250ml

Komentarze (0)

Brak recenzji

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych