Zakupy w Internecie mają wiele zalet, które doceniło już wielu klientów. W sklepie abc-bobasa.pl dbamy o to, aby cały proces zakupowy przebiegał miło i komfortowo.

Przekonaj się, jak przyjemne mogą być zakupy w naszym sklepie!

Zalety zakupów w sklepie abc-bobasa.pl

Możesz odstąpić od umowy, jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań

W sklepie abc-bobasa.pl masz 14 dni na przekonanie się do gotowego produktu. Jeśli w ciągu tego czasu stwierdzisz, że nie spełnia od Twoich oczekiwań, możesz odstąpić od umowy, a my zwrócimy Ci pieniądze!

Masz największy wybór

W abc-bobasa.pl znajduje się ponad 5 tysięcy produktów, które są dziełem najlepszych polskich i zagranicznych firm. Oferta to przede wszystkim akcesoria dla noworodka i niemowlaka oraz wszystko to co będzie potrzebne aby skompletować wyprawkę dla dziecka i mamy. Dzięki temu masz największy wybór w jednym miejscu.

Oszczędzasz pieniądze

Współpracujemy bezpośrednio z producentami oraz importerami, dlatego możemy zaoferować najniższe ceny na rynku. Nie ponosimy też kosztów wynajmu powierzchni handlowych, dlatego mamy niższe koszty utrzymania. To wszystko sprawia, że zakupy u nas są o wiele tańsze niż w tradycyjnych sklepach!

Kupujesz kiedy chcesz

Nie musisz zwalniać się z pracy lub przeznaczać wolnego dnia na zakupy. Nie musisz też stać w kolejkach i czekać na sprzedawcę. Usiądź wygodnie, zaparz ulubioną kawę i kupuj wygodnie. Przeglądaj produkty, spokojnie się zastanów i wszystko przemyśl, a jeśli pojawią się pytania, skorzystaj z pomocy naszych obsługi sklepu. Jak już znajdziesz odpowiedni produkt, zamów go w wygodny dla Ciebie sposób.

Oszczędzasz czas

W tradycyjnym sklepie przeglądanie każdego produktu z osobna może zająć bardzo dużo Twojego cennego czasu. Wydaje Ci się, że trudno będzie znaleźć odpowiedni produkt w tak dużej ofercie naszego sklepu? Nic bardziej mylnego! Produkty podzielone są na wygodne kategorie. 

Płacisz jak chcesz

W sklepie tradycyjnym możesz zapłacić gotówką lub kartą, czasem telefonem. Za zakupy w naszym sklepie płacisz jak chcesz! Gotówką przy odbiorze lub tradycyjnym przelewem, a za pośrednictwem szybkich płatności możesz skorzystać też z innych form zapłaty, takich jak karta płatnicza czy telefon.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Produkt dodany do ulubionych