Nakładka antykolkowa AVENT AirFree...

Nakładka antykolkowa AVENT AirFree 819/01

- kompatybilna ze wszystkimi butelkami Avent anti-colic

- nakładka antykolkowa AirFree która sprawia, że smoczek jest zawsze wypełniony mlekiem, dzięki czemu powietrze nie dostaje się do brzuszka dziecka

AV_819-01
Obecnie brak na stanie
17,90 zł
Brutto

Opis

Opracowano z myślą o zapobieganiu kolce, gazom i refluksowi

Zabezpiecza mleko, nie dopuszcza powietrza, ułatwia karmienie w pozycji pionowej

smoczek stale napełniony mlekiem

Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo, dzięki czemu dziecko może pić w bardziej naturalnej pionowej pozycji. To pomaga ograniczyć refluks oraz połykanie powietrza, a karmienie staje się wygodniejsze dla Ciebie i Twojego maleństwa.

Smoczek pełen mleka, a nie powietrza

powietrze odciągane ze smoczka

Nasza wyjątkowa nakładka antykolkowa AirFree™ odciąga powietrze ze smoczka, więc dziecko połyka go mniej w czasie karmienia. Dzięki temu rzadziej występują powszechne problemy związane z karmieniem, takie jak kolka, gazy i refluks.

Prosty montaż i czyszczenie — nakładka antykolkowa AirFree™ to pojedyncza część

prosta budowa

Nakładkę antykolkową AirFree™ można założyć na dowolną butelkę antykolkową Philips Avent i butelkę Classic +. Nakładka jest jednoelementowa, więc jej czyszczenie nie sprawia problemu.

Łatwa obsługa

niezwykle prosta obsługa

Napełnij butelkę mlekiem, załóż nakładkę antykolkową AirFree™ na krawędź butelki i przykręć smoczek. Przechyl butelkę w dół, aby mleko wypełniło smoczek. W czasie karmienia nakładka AirFree™ powinna znajdować się u góry. Smoczek pozostaje wypełniony mlekiem, nawet gdy jest ustawiony poziomo podczas karmienia w pozycji pionowej.

Kompatybilna ze wszystkimi rozmiarami butelek antykolkowych Philips Avent

kompatybilność

Nakładka antykolkowa AirFree™ jest kompatybilna z butelkami antykolkowymi Philips Avent o pojemności 125 ml, 260 ml i 330 ml. Nakładka nie jest zgodna z butelkami Natural.

Szczegóły produktu

Nowy produkt
2019-03-12

Komentarze (0)

Brak opini
Produkt dodany do ulubionych