Butelka szklana Lovi Diamond Glass 250ml 74/204...

Butelka szklana Lovi Diamond Glass 250ml 74/204 girl

Szklana butelka firmy Lovi o pojemności 250ml. Kolorystyka dedykowana dla dziewczynki. Butelka ozdobiona subtelnym nadrukiem w postaci różowej małej wstążeczki. Wykonana z najwyższej jakości szkła boro-krzemowego. Jego zaletą jest możliwie najmniejsza waga własna oraz duża odporność na wahania temperatur. Zaletą butelek szklanych dla niemowląt jest łatwość w utrzymaniu ich w najwyższej czystości. Szkło pozwala na dokładniejsze domycie niż odpowiednik z plastiku.

LOVI_74-204_GIRL
24h
34,90 zł
Brutto

Opis

Dynamiczna końcówka smoczka

Wykonana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić podczas pobierania pokarmu ze smoczka.

Twarda szeroka podstawa smoczka

Wykonana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana szerokość podstawy wymuszają prawidłowe ułożenie warg.

System antykolkowy SUPER vent

Nowy,  efektywny zaworek odpowietrzający  SUPER vent eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem. Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki u dzieci.

Szczegóły produktu

Nowy

Komentarze (0)

Brak recenzji

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych