2-PAK Butelka Dr. Brown's Options szeroka 270ml fiolet

2-PAK Butelka Dr. Brown's Options szeroka 270ml fiolet

Zestaw 2 butelek Dr. Brown`s Options o pojemności 270ml każda i symbolu WB92505. To co odróżnia je od poprzedniej wersji to nowa konstrukcja pozwalająca wymontować wewnętrzny system odpowietrzający w momencie w którym dziecku nie grożą już kolki. Nowa linia butelek Dr. Brown`s nosi nazwę "Options". Butelki pochodzą ze specjalnej edycji w kolorze fioletowym. 

DRB_WB92505_FIO
24h
77,60 zł

(77,60 zł szt.)

Brutto

Opis

Firma Dr. Brown's to lider innowacyjności w dziedzinie karmienia niemowląt oraz walki z kolką.

Ich butelki wyposażone w system odpowietrzający zdobyły uznanie mam na całym świecie.
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą butelkę Dr. Brown's options. Butelka Dr. Brown's options staje się jeszcze doskonalsza i jako pierwszy tego typu produkt na rynku można ją dostosować do wieku dziecka (butelka rośnie razem z dzieckiem).
Kiedy ryzyko wystąpienia kolek u maluszka jest największe butelkę użytkuje się wraz ze specjalnym systemem odpowietrzającym w postaci rurki. Dla starszego dziecka można zdemontować system odpowietrzający dzięki czemu konstrukcja butelki staję się prostsza a mycie zajmuje mniej czasu.
Najnowsza butelka Dr. Brown's options daje rodzicom możliwość wyboru formy użytkowania butelki antykolkowej.
Specjalna konstrukcja smoczka Dr. Brown`s zapobiega zasysaniu smoczka zarówno w opcji z wewnętrznym systemem odpowietrzającym jak i bez niego.

Dr. Brown`s options

Dr. Brown`s options 2

Szczegóły produktu

Opinie o produkcie

Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń

Nasz sklep używa plików "cookie".