Butelka Dr. Brown's Options standard 60ml
Butelka Dr. Brown's Options standard 60ml
Butelka Dr. Brown's Options standard 60ml
Butelka Dr. Brown's Options standard 60ml

Dr Brown's - Butelka Options standard 60ml

Butelka Dr Brown's options o pojemności 60ml wraz ze smoczkiem dla wcześniaków. Symbol SB2100. To co odróżnia butelki Dr Brown's options od poprzedniej wersji to nowa konstrukcja pozwalająca wymontować wewnętrzny system odpowietrzający w momencie w którym dziecku nie grożą już kolki. Butelka o pojemności 60ml wyposażona w specjalny smoczek którego przepływ dostosowano do wymagań dzieci przedwcześnie urodzonych.

DRB_SB2100
24h
40,90 zł
Brutto

Opis

Firma Dr. Brown's to lider innowacyjności w dziedzinie karmienia niemowląt oraz walki z kolką.

Ich butelki wyposażone w system odpowietrzający zdobyły uznanie mam na całym świecie.
Mamy przyjemność zaprezentować Państwu najnowszą butelkę Dr. Brown's options. Butelka Dr. Brown's options staje się jeszcze doskonalsza i jako pierwszy tego typu produkt na rynku można ją dostosować do wieku dziecka (butelka rośnie razem z dzieckiem).
Kiedy ryzyko wystąpienia kolek u maluszka jest największe butelkę użytkuje się wraz ze specjalnym systemem odpowietrzającym w postaci rurki. Dla starszego dziecka można zdemontować system odpowietrzający dzięki czemu konstrukcja butelki staję się prostsza a mycie zajmuje mniej czasu.
Najnowsza butelka Dr. Brown's options daje rodzicom możliwość wyboru formy użytkowania butelki antykolkowej.
Specjalna konstrukcja smoczka Dr. Brown`s zapobiega zasysaniu smoczka zarówno w opcji z wewnętrznym systemem odpowietrzającym jak i bez niego.

Dr. Brown`s options

Dr. Brown`s options 2

Szczegóły produktu
Komentarze (0)
Brak recenzji

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do ulubionych