Butelka 250ml LOVI Medical smoczek 6m...
Butelka 250ml LOVI Medical smoczek 6m...
Butelka 250ml LOVI Medical smoczek 6m...

Butelka 250ml LOVI Medical smoczek 6m kaszka + GRATIS

Butelka  LOVI Medical+ 250 ml nie zaburza odruchu ssania i jest bezpieczna dla dziecka karmionego piersią. Została zaprojektowana i przebadana pod nadzorem medycznym. Stworzona przez markę LOVI butelka Medical+ 250 ml ma za zadanie ułatwić powrót do karmienia piersią, gdy tylko będzie to możliwe.  Butelka LOVI Medical+ 250 ml  ma profilowany kształt ułatwiający  jej trzymanie i podanie pokarmu w bezpiecznej pozycji. Jest kompatybilna z laktatorami marki LOVI. Oferowana w zestawie ze smoczkiem do kaszki 6m+ oraz smoczkiem uspokajającym gratis.

LOVI_0121
24h
32,50 zł
Brutto

Opis

Dynamiczna końcówka smoczka

Wykonana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić podczas pobierania pokarmu ze smoczka.

Twarda, szeroka, profilowana podstawa smoczka

Wykonana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana przez lekarzy szerokość podstawy wymuszają ułożenie warg i sprawiają, że usta dziecka zatrzymują się zawsze na właściwym miejscu

Kanaliki w smoczku

Tworzone przez wewnętrzne wypustki podczas ssania smoczka. Regulują przepływ i ciśnienie mleka w smoczku.

System antykolkowy w smoczku

Soczewka odpowietrzająca (nowy system SUPER vent) w kołnierzu smoczka eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem. Przed pierwszym użyciem sprawdź, czy soczewka nie jest sklejona, delikatnie rozciągając ją między palcami.

Profilowany kształt butelki

Ułatwia prawidłowe trzymanie butelki i podanie pokarmu w bezpiecznej pozycji, w zgodzie z naturalnym, podobnym do wypracowanego przy piersi, rytmem ssania.

Szczegóły produktu

Nowy produkt
2022-06-08

Komentarze (0)

Brak opini
Produkt dodany do ulubionych