• Nowy
Butelka szklana Canpol wąska 120ml...

Butelka szklana Canpol wąska 120ml Toys 42/202 niebieska

Butelka wąska TOYS szklana wykonana z najwyższej jakości szkła jest bezpieczna, lekka i przejrzysta. Umożliwia łączenie karmienia piersią i butelką. Posiada okrągły smoczek silikonowy o przepływie 3m+. Ma pojemność 120 ml.

CAN_42-202_TOYS_NIE
24h
10,90 zł
Brutto

Opis

Butelka jest wykonana z najwyższej jakości szkła odpornego na wahania temperatur.
Wyraźna skala ułatwia precyzyjne odmierzenie pokarmu.
Wyposażona w okrągły smoczek silikonowy o przepływie 12m+, przystosowany do wielokrotnej dezynfekcji.
Posiada szczelny kapsel zapobiegający rozlaniu zawartości podczas transportu i ułatwia przekształcenie butelki w pojemnik do przechowywania lub zamrażania pokarmu.
Kompatybilna z laktatorem EasyStart i Basic Canpol babies.

Butelka pasuje do laktatora elektrycznego EasyStart i laktatora ręcznego Basic. Możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do butelki ułatwia bezpieczne karmienie dziecka świeżo odciągniętym mlekiem mamy. Butelka dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.
Soki owocowe lub herbatki mogą pozostawiać na smoczku osad lub przebarwienia, co nie zmienia jego właściwości.
Butelkę można myć w zmywarce, dezynfekować, wyparzać i podgrzewać w kuchence mikrofalowej (butelka musi być otwarta). UWAGA! Marka Canpol babies rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania pokarmu. Zaleca rozpoczęcie podawania pokarmu w formie alternatywnej, wyłącznie po konsultacji z lekarzem, położną bądź farmaceutą, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające.

Szczegóły produktu

Nowy produkt
2021-04-04

Komentarze (0)

Brak opini
Produkt dodany do ulubionych