Wyprawka dla noworodka, niemowlaka

Wyprawka dla noworodka, niemowlaka

Ponieważ lista zakupów zwykle jest długa a wybór produktów nie powinien być dziełem przypadku należy pamiętać, aby nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Prowadząc przez wiele lat sklep stacjonarny dla maluszków często byliśmy świadkami sytuacji w której oglądać produkty przychodziło małżeństwo a na zakupy zdążył przyjść już tylko sam świeżo upieczony tatuś :).
Pamiętajmy również, że wcześnie zaczynając zakupy mamy czas aby przemyśleć trafność wyboru oraz przydatność danej rzeczy.
Ogromną pomocą dla każdego rodzica kompletującego wyprawkę dla niemowlaka może stać się gotowa lista zakupów, która będzie ułatwieniem szczególnie dla rodziców spodziewających się swojego pierwszego dziecka dzięki czemu unikną błędów wynikających z braku wcześniejszych doświadczeń.
Lista "wyprawka dla noworodka" którą udostępniamy Państwu została stworzona aby pomóc w kompletowaniu i ustrzec przed pominięciem rzeczy niezbędnych.
Tworząc listę zwracaliśmy uwagę aby była praktyczna i pozwalała nanieść dla każdej pozycji własne notatki.
Format PDF pozwala ją otworzyć praktycznie na każdym komputerze czy urządzeniu mobilnym.
Mamy nadzieję, że wyprawka dla niemowlaka będzie dla państwa cudownym doświadczeniem poprzedzającym pojawienie się na świecie dziecka.

Wyprawka dla niemowlaka


Czy wszystko będzie mi potrzebne?

Wyprawka dla noworodka może być dla wielu rodzin dużym obciążeniem budżetu domowego dlatego każda przyszła mama powinna w pierwszej kolejności
kupować to co jest absultnie niezbędne dla dziecka. Należy przy tym zwrócić uwagę aby kupować tylko to co jest dla dziecka w pełni bezpieczne i posiada odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.

Dobór odpowiedniej odzieży

Kompletując wyprawkę pamiętajmy, że ubranka muszą spełnić najwyższe normy jakościowe gdyż to właśnie na początku noworodek jest najbardziej narażony na wszelkiego rodzaju uczulenia. Najlepiej wybierać odzież która uszyta jest z naturalnym materiałów (najlepiej 100% bawełna) posiadających odpowiednie certyfikaty dopuszczające do kontaktu z delikatna skórą noworodków czy niemowląt.
Należy się wystrzegać zakupu zbyt wielu ubrań w najmniejszych rozmiarach z których dziecko szybko wyrośnie. Warto również wybierać odzież którą dzięki specjalnym zatrzaskom wygodnie będzie dziecku założyć i zdjąć.

Działy tematyczne 

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy listę działów z których będą mieli Państwo możliwość skompletowania wyprawki. Nie chcemy narzucać Państwu konkretnych produktów gdyż powinien to być indywidualny wybór rodziców. Oczywiście zachęcamy do korzystania z naszej listy wyprawkowej, która po wydrukowaniu z pewnością będzie dużą pomocą.

Pokoik dziecka
Musisz mieć:
Może Ci się przydać:
Poza domem
Musisz mieć:
Może Ci się przydać:
Ubranka
Musisz mieć:
Może Ci się przydać:

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Produkt dodany do listy życzeń

Nasz sklep używa plików "cookie".