Jak ubrać niemowlaka latem?

Podstawowym ubrankiem z którego warto skorzystać latem jest body niemowlęce z krótkim rękawkiem. Kupując je dla naszego dziecka zwróćmy baczną uwagę na materiał wykonania. Najlepiej sprawdzają się bodziaki wykonane z bawełny. Charakteryzują się one odpowiednią przewiewnością i wygodą dla dziecka. 

body letnie z krótkim rękawem

Kolejnym produktem którym warto się zainteresować latem są tzw. bloomersy. Bloomersy doskonale sprawdzą się podczas wiosenno-letnich wyjazdów i spacerów. 

bloomersy dla niemowląt

Do typowo letnich ubranek dla noworodków i niemowląt zaliczyć można również rampersy. Rampersy są rodzajem pajacyków dla niemowląt. Posiadają zapięcie na wygodne napki umiejscowione w kroku oraz czasami na pleckach. Pozwalają na swobodną zabawę. Ich zaletą jest jednoczęściowy krój dzięki któremu ubranko nie zsuwa się podczas zabawy.

rampers Pinokio

Latem aby uniknąć przegrzania głowy malucha koniecznie pamiętajmy również o czapeczce dla niemowlaka, która ochroni malucha przed promieniami słonecznymi. Doskonale sprawdzi się zarówno podstawowa bawełniana czapeczka jak i model wyposażony w daszek.

czapeczka niemowlęca

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Produkt dodany do listy życzeń

Nasz sklep używa plików "cookie".