Bielizna niemowlęca

Pokazano 1-24 z 500 pozycji

W ofercie sklepu abc-bobasa.pl znajda Państwo bieliznę niemowlęcą wyłącznie polskich firm cenionych za jakość oraz staranne wykonanie.

Wśród większości rodziców dużą popularnością cieszą się przede wszystkim standardowe produkty takie jak: pajacyki, body, śpioszki, kaftaniki czy półspiochy. Coraz więcej mam przekonuje się również do spodenek, leginsów czy modnych pumpów, które doskonale uzupełniają garderobę malucha.

Ponieważ większość ubranek ma bezpośredni kontakt z delikatną skórą dziecka, ważne aby tkaniny z których odzież zostanie wykonana cechowała wysoka jakość oraz delikatność. Takimi zaletami cieszy się odzież polskich producentów szyjących wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Takie certyfikaty jak „bezpieczny dla dziecka” dają rodzicom pewność, że produkty cechuje odpowiednia jakość.

Bielizna niemowlęca w ofercie sklepu abc-bobasa.pl występuje w takich rozmiarach jak 56,62,68,74,80,86,92 przy czym rodzice kompletując wyprawkę decydują się najczęściej na bieliznę dla niemowląt w rozmiarach 56 i 62. W przypadku dzieci o niskiej masie urodzeniowej np. bliźniąt, czy wcześniaków często poszukiwane są rozmiary 50, 52 lub nawet 44.

Bielizna niemowlęca powinna cechować się również odpowiednim komfortem. Szczególnego znaczenia nabiera to podczas pielęgnacji najmłodszych dzieci. Obecność napek pozwala na wygodne i bezpieczne dla dziecka ubranie i rozebranie malucha.

Zdecydowanie najpopularniejszym materiałem z którego wykonywana jest bielizna niemowlęca jest bawełna , lub w przypadku bardziej elastycznych elementów odzieży tkanina która zawiera tylko niewielki dodatek innych włókien. Opisując tkaniny nie możemy zapomnieć o najbardziej pożądanej przez rodziców bawełnie organicznej. Bawełna ta jest najbardziej szlachetną odmianą której uprawa prowadzona jest pod szczególnym nadzorem.

Wśród bogatej kolorystyki bielizny dla niemowląt znajdziemy produkty typowo dziewczęce jak i te skierowane do chłopców. Coraz częściej rodzice wybierają jednak stonowane kolory a dużą popularnością od wielu lat cieszy się szara kolorystyka.

Produkt dodany do listy życzeń

Nasz sklep używa plików "cookie".