Lista produktów marki BIBS

Smoczki Bibs - wyjątkowa duńska marka

Logo marki Bibs

Duńskie smoczki Bibs

Dlaczego warto używać smoczka Bibs?

Zdania w tym temacie są oczywiście podzielone. Część rodziców stara się wcale dziecka do niego nie przyzwyczajać. Wielu z nich jednak ulega i przekonuje się do smoczków. Dziecko od urodzenia ma silny odruch ssania. Jeśli jest on niezaspokojony, maluch może odczuwać rozdrażnienie i niepokój. Warto więc jeśli już zdecydujemy się na użycie smoczka korzystać z najlepszego produktu. Smoczki BIBS z pewnością znajdują się w czołówce tego typu produktów.

Pochodzenie i historia marki

Marka Bibs powstała już w latach 80-tych i od samego początku święci ogromne sukcesy. Rodzice szybko docenili produkt za klasyczny ponadczasowy kształt i użycie niezwykłych naturalnych materiałów. Smoczki projektowane są i tworzone w Hillerød mieście znajdującym się na północ od stolicy Danii Kopenhagi. 

Smoczki Bibs i naturalny kauczuk Hevea

To właśnie gumki stworzone z organicznego kauczuku są z jednym z powodów który pozwolił firmie osiągnąć sukces. Dzięki niemu mamy pewność, że dziecko używa produktu który nie powoduje alergii. Smoczki BIBS jako nieliczne na rynku wyróżnia naturalny skład. Nie znajdziemy w nich szkodliwych ftalanów, BPA i PVC, czyli substancji mogących powodować alergie i uczulenia. 

Zalety konstrukcji smoczków kauczukowych Bibs

Bibs smoczki wykonuje z ogromną troską o najwyższą jakość. Kauczukowa gumka posiada otwór odpowietrzający którego celem jest nadanie odpowiedniego kształtu przypominającego kształt piersi mamy. Również tarczka dla lepszej wentylacji posiada specjalne otwory.

Rozmiary i kolory

W Polsce oferowane są smoczki kauczukowe Bibs w trzech rozmiarach. Smoczki Bibs S dedykowane są dla dzieci od urodzenia do 6 miesiąca. Smoczki Bibs M dedykowane są dla maluchów od 6 miesiąca do 18 miesiąca. Od niedawna również w naszym kraju pojawiły się smoczki o największym rozmiarze czyli te oznaczone literką "L" przeznaczone dla dzieci od 18 miesiąca życia.

rozmiary smoczków Bibs

Wyjątkowość produktów z kauczuku Hevea

Ponieważ gumka smoczka wykonana została z naturalnego organicznego materiału mogą występować różnice w jej kolorze i kształcie.

Mniej
Pokazano 1-24 z 98 pozycji
Produkt dodany do ulubionych